CARP TEAM KONIN

CARP TEAM KONIN


#1 12-12-2010 08:35:50

 Marcin (TRUSKAWA

CARP TEAM KONIN

18699568
Call me!
Zarejestrowany: 21-03-2010
Posty: 597

lowisko mochelek

co sadzicie o tym lowisku?

Offline

 

#2 05-01-2011 12:04:55

 Marcin (TRUSKAWA

CARP TEAM KONIN

18699568
Call me!
Zarejestrowany: 21-03-2010
Posty: 597

Offline

 

#3 05-01-2011 15:50:17

 Lanser

Administrator CARP TEAM KONIN

8166016
Zarejestrowany: 21-03-2010
Posty: 458

Re: lowisko mochelek

O Goplanicy słyszałem bardzo fajna woda łapie się w okolicy kołków bo tam się karp chowa jest to trudne łowisko ale czemu nie chętnie na karpiszona można się przejechać. I przede wszystkim cena jest przyjemna


Łukasz Tadeusz -----> Lanser 

w razie pytań dzwoń: 660780992  Jak pomogłem daj punkt.
http://images41.fotosik.pl/345/3d1d5ca67f8dfb38.gif

Offline

 

#4 14-01-2011 20:21:31

_Darek_

Gość

Re: lowisko mochelek

Witam Panów!
Łowisko Mochelek - byłem na nim dwa razy i akurat mam związane z tym łowiskiem miłe wspomnienia. Nie koniecznie wędkarskie, ale miło było heh. Łowisko jest trudne, nawet bym napisał że bardzo. Bardzo mało ryb, ale za to są duże miśki. Jest duża szansa, że kiedy mamy branie będzie 10+. W dostępnych miejscach do wędkowania dno jest jałowe. Jałowe tzn. zero zaczepów, zero roślinności, zero górek, lekko muliste. Jeżeli byście chcieli tam zasiąść to polecam ostatnie miejsca od domku i zestawy umiejscowić w końcowy teren łowiska gdzie nikt nie ma dostępu. Wiąże się to z wywózkami na ponad 150m lub druga opcja to na sam środek łowiska. Bardzo dużo ryb pada właśnie ze środka. Jeżeli chcecie tam pojechać na jeden dzień to zdecydowanie odradzam. Złowienie ryby podczas 24h łowienia to wielkie szczęście. Trzeba troszkę posiedzieć i z tego co widzę po obserwacjach tego łowiska lubi ono miesiąc lipiec .

Łowisko Goplanica - moi koledzy opisali swoją zasiadkę w Karp Maxie i to co napisali to czysty autentyk bez żadnych chwytów reklamowych. Są to osoby, z którymi jeżdżę na zasiadki więc zapewniam, że nie ma w tym artykule żadnego kłamstwa. Goplanica to łowisko wyjątkowe i z opowieści (bo póki co tam jeszcze nie byłem) wychodzi na to, że łowisko jest bajeczne. Charakteryzuje je dzikość, piękny wygląd i te drzewa powalone we wodzie... Mimo, że tam nie byłem to zdecydowanie polecam jednak nie należy spodziewać się wielkich wyników bo łowisko jest bardzo, bardzo trudne. Ryby są na prawdę ładne i duże, ale to co w tej wodzie się znajduje powoduje, że każda wyholowana ryba na brzeg to wielki sukces. To łowisko u mnie nauczyć pokory... Cierpliwość, ciężka praca i zgrana ekipa może zdobyć Goplanicę, w przeciwnym razie może być ciężko.
Tyle ode mnie
Pozdrawiam!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotels-world.pl/ savo